سایتاگرام | پرورش کارآفرین اینترنتی

در کنار شما هستیم، با خیالی آسوده کسب و کار رویایی خود را بسازید.

برای بهتر بودن مشاوره بگیرید: 021-56176216

آنالیز سایت

آنالیز سایتتان را به رایگان انجام می دهیم تا بفهمیم حال سایتتان چطور است؟ در سایتاگرام بر اساس رسالتی که برای حمایت از کسب و کارها داریم، آنالیز سایت شما را به صورت رایگان ارائه می کنیم.

تحلیل رایگان سئو سایت تا بفهمیم حال سایتمان چطور است؟

تحلیل رایگان سئو سایت

دوستی داریم که مدتها بود تجزیه و تحلیل و سئو سایت خودش به صورت یک دغدغه پر استرس برایش شده بود. با  استفاده آنالیز های رایگان سئو سایت و چکاپ های مختلف رایگان که به صورت گسترده در اینترنت تبلیغ شده اند، بارها و بارها  تجزیه و تحلیل رایگان سایت خود را انجام داده بود.
اما هرچه بیشتر اینکار را انجام داده بود بر استرسش بیشتر افزوده بود. تحلیل های متفاوت، ایرادهای که فقط یک سئوکار حرفه ای می داند که این ایرادها وارد هستند یا خیر. مفاهیم پیچیده که درقالب تحلیل مدیریتی کاربردی ندارند، همه باعث سردرگمی بیشتر او شده بود.
همین داستان او باعث شد که در سایتاگرام به این فکر بیفتیم تا یک تجزیه و تحلیل رایگان مدیریتی که هم به صورت کمی با استفاده از ابزارهای مختلف تجزیه و تحلیل، سئو سایت را بررسی کنیم و هم با توجه به پتانسیل نیروی های خبره ای که در حوزه کسب و کار اینترنتی داریم، تحلیل های کیفی مناسبی هم به صورت داشبورد مدیریتی به صورت کاملا رایگان تهیه نماییم.
اگر شما نتوانید از لحاظ کمی (آنالیز) و بخصوص از لحاظ کیفی (تحلیل) سایت خود را تحلیل کنید، تحلیلی که به صورت حرفه ای و کاملا قابل درک باشد، هرگز نمی توانید بادبانهای کسب و کار رویایی خود را به سمت ساحل مقصود تنظیم کنید.

تحلیل رایگان سئو سایت
موارد آنالیز و تحلیل رایگان سئو سایت :
  • بررسی سورس سایت
 آیا کد نویسی های وب سایتمان به درستی و حرفه ای انجام شده است؟ (همان کدهای اچ تی ام ال و سی اس اس و نحوه پرونده سازی ها و...). آیا سرور ما از Gzip برای فشرده سازی استفاده می کند؟ آیا وب سایت ما برای تمام نمایشگرها و مرورگرها شخصی سازی شده است؟ و...  
  • بررسی آدرس صفحات مختلف سایت
آیا ادرس دهی درستی به صفحات انجام شده؟ آیا صفحه شکست وجود داره که از چشم ما دور مانده باشد؟
  • بررسی اصول لینک های داخلی و خارجی
لینک های داخلی و خارجی به نحوی هست که مورد تمسخر و نفرت مخاطبین و کاربران قرار نگیریم.
  • بررسی محتوای صفحه اصلی سایت
محتواهای صفحه اصلی سایت ما آیا دو شاخص اهداف کسب و کار و رفع نیاز مشتری را دارا هستند؟
  • بررسی محتوای یک یا چند صفحه داخلی
محتواهای داخلی وب سایت آنقدر ارزشمند هستند که در موتورهای جستجوگر توسط کاربر شناسایی شده باشند؟
  • بررسی میزان بهینه بودن عنوان صفحات مختلف
عنوان های صفحاتمان آنقدر جذابیت دارند که مخاطب را به خود جلب نمایند؟
  • بررسی میزان بهینه بودن متا تگ مهم description
توضیحاتی که برای محتواهایمان داده ایم چقدر مخاطب را ترغیب می کنند که رفتاری را که از آنها انتظار داریم برآورده سازند؟
  • بررسی بهینه بودن تصاویر سایت
 همانقدر که یک تصویر خوب می تواند بجای چندین صفحه متن صحبت کند به همان اندازه یک تصویر بد یا تصویری که به بدی نمایش داده می شود، می تواند برای کسب و کار ما ضد تبلیغ باشد.

تحلیل رایگان سئو سایت
بررسی موارد فوق در سایت، چیزی نیست که با استفاده از ربات یا کوکی انجام شود، همه این موارد علاوه با استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل نیاز به یک دنیا تجربه و تفکر حرفه ای در سئو سایت دارد که کارشناسان ما در سایتاگرام این کار را برای شما به عنوان هدیه انجام می دهند.
شاید چکاپ سایت و تحلیل های سئو سایت زیادی به صورت رایگان برای وب سایت شما وجود داشته باشد، اما برای تحلیل سایت شما با ویژگی های فوق حداقل باید مبلیغ حدود 100 هزار تومان هزینه کنید. در سایتاگرام بر اساس رسالتی که برای حمایت از کسب و کار ها داریم، این خدمت را به صورت رایگان ارائه می کنیم. باشد که بتوانیم اعتماد شما را جلب کنیم.
 
در کنار شما هستیم، با خیالی آسوده کسب و کار رویایی خود را بسازید.
 
 

برای بهتر بودن مشاوره بگیرید : 56176216-021